Drobečková navigace

Úvod > Akce v okolí

Akce v okolí


2 Následující

X-Jump fest - extrémní skoky do vody

Datum konání
Typ

Vikend plný adrenalinu se koná 6.7. – 8.7.2018 v areálu zatopeného lomu Srní u Hlinska. Hlavní sportovní událostí je mezinárodní závod v extrémních skocích do vody z výšky 12, 16 a 20 metrů nad vodní hladinou. V rámci sportovního doprovodného programu bude k vidění Slackline show, Splash diving show, Extrem Blobbing a seskok do lomu z létajícího balónu. Pro návštěvníky akce bude připraveno plno atrakcí, které si budou moci vyzkoušet např. Surfboard simulátor & lanovka nad vodní hladinou. Na své si přijdou na X-JUMP Srní 2018 i milovníci hudby. V pátek a v sobotu budou po skončení závodů připraveny zahrát kapely a pro milovníky taneční hudby pak nebudou chybět ani vystoupení DJ´s. Svou účast na závodech již v tuto chvíli přislíbili přední čeští skokani a skokanky. Proto se fanoušci nejen extrémních sportů mohou těšit na špičkové výkony těch nejlepších skokanů tohoto nejstaršího extrémního sportu vůbec. Pro návštěvníky akce bude v areálu připraveno nejen občerstvení s vychlazeným pivem, ale také dostatečně velké parkoviště, stanové městečko a nezbytné hygienické zázemí. Stanování i parkování je zdarma, tzn. součástí vstupenky na akci. Dvoudenní i jednodenní vstupenky na víkend plný adrenalinu “X-JUMP Srní 2018“, který se koná v termínu od 6. do 8. července, bude možné již brzy zakoupit v předprodejích.

Více

Dymytry + Traktor + Alkehol/a další…/

Datum konání
Typ

Tradiční červencový koncert Léta s Rychtářem opět nabídne to nejlepší z české rockové scény. Ještě vám nemůžeme prozradit všechny interprety, ale do amfiteátru hlineckého pivovaru se vrátí určitě Dymytry a ALKEHOL ORIGINAL s místní legendou METAL JAN. Kupte nejlevnější vstupenky v limitované edici za 390 - vyprodáno. Premiérové vystoupení zde ovšem 14. července odehraje neuvěřitelně rozjetá mašina TRAKTOR! Další interprety vám doplníme až příští rok, ale půjde o neméně nabitý mejdan, než jste zvyklí...

Více

HARDCORE DAY v R Klubu

Datum konání
Typ

Vážení a milý fanoušci dobré hudby, protože čas mezi koncem jarní a začátkem podzimní sezóny je velmi dlouhý, tak bychom se s vámi velice rádi viděli a pobavili se.Připravili jsme si pro vás krásný hardcorový den.Seznam kapel není ještě komplet, ale Pro Pain,In Other Climes, Head2Down, Locomotive, Plán to Kill, Sagvan Töfi, Konfront, Streetmachine, Fourth Face, X-Core a Pavilon 9 vás jistě nakopnou :-).Protože věříme, že bude hezky, tak druhou stage postavíme venku spolu s občerstvením, pívkem a ostatním doprovodným programem. Line up upřesníme, ale start akce začne hned po o, cca okolo 13 hodiny.Kapacita vstupenek bude omezená, tak moc neváhejte :-).Ostatní informace budeme samozřejmě průběžně doplňovat.

Více
2 Následující

23. 6. Zdeňka

Zítra: Jan

Kontakt

telefon: 469 633 229
mail: ou.nabocany@tiscali.cz

Úřední hodiny:
pondělí 18:00 - 19:00 hod.

Mikroregion Chrudimsko

www.mikroregionchrudimsko.cz

Město Chrudim

www.chrudim-city.cz

Pardubický kraj

http://www.pardubickykraj.cz/

Portál veřejné správy ČR

http://portal.gov.cz/wps/portal

Návštěvnost stránek

078543